Behind the Scenes 2011 Kanaďan Grand Prix Fantastic Race

Minulý víkend sme mohli vidieť najdlhšiu fázu F1 v celej histórii majstrovstiev. Trvalo to 4 hodiny a 4 minúty (4: 04: 39.537) v obvode Gilles Villeneuve. Bola to jedna z najzaujímavejších a nepredvídateľných Grand Prix, ktorú sme videli v tejto sezóne. Okrem toho môžeme povedať, že osud všetkých troch miest na pódiu bol rozhodnutý len v poslednom kole. Zaujíma vás, čo zostáva v zákulisí kanadskej Grand Prix 2011. Ako vždy, len veľké fotografie.

Pozrite si tiež otázky Fotky formule 1: za zákulisím prípravy na Turecko, Formula One: za scénami Grand Prix Austrálie 2011, Za scénami Formule 1: Malajzia 2011 - tréning, kvalifikácia, Formula 1 zvnútra: čínska Grand Prix 2011

(Celkom 62 fotografií)

zdroj: Avtomaniya

Za scénami Grand Prix v Kanade 2011: príprava

1. Príchod Lewisa Hamiltona (McLaren)

2. Vettel spolu rodina: Norbert a Fabian Vettel (otec a brat)

12. Narain Kartikeyan (HRT)

13. Komický obraz nad vozidlom Jerome D Ambrosia (Marussia Virgin), ktorý sa v sobotu dostal na trávu

14. Pozorný Nico Rosberg (Mercedes GP)

15. Richard Branson, zakladateľ Panny Márie

16. Fernando Alonso (Ferrari) prerazí cestu od štartovacej siete priamo do jamky

17. Michael nie je výnimkou

Za scénami Grand Prix v Kanade 2011: 20 minút pred začiatkom

18. Alonso (Ferrari)

19. Čo robí Vettel?

20. Nedávne prípravy automobilu Adrian Sutil (Force India)

27.

28. Po reštarte sa Hamilton a Webber postavili na štvrté miesto a stratili niekoľko pozícií. Po niekoľkých kruhoch Hamilton napadol Buttona, Jenson neopustil svoje partnerské miesta a Lewis sa pripojil k stene. Automobil musel byť evakuovaný, bezpečnostné vozidlo opäť opustilo.

29.

30. Tlačidlo: "Je mi to veľmi ľúto, že sa zrazila s Lewis v Kanade sme diskutovali, čo sa stalo - to sa deje v závode som nevedel, že bol na zlom mieste, Hamilton zaútočil a ktorým sme sa stretli, bohužiaľ pre nás oboch ... Zrážka so spolupracovníkom je najhoršia vec, ktorú si dokážete predstaviť, ale hovorili sme o tom, otázka je ustálená ".

31.

32.

33.

34. Felipe Massa (Ferrari) zlomil "nos" auta proti stene

35. Nick Heidfeld (Lotus Renault)

36. Nico Rosberg a Michael Schumacher (Mercedes GP)

37. Barrichello (Williams)

Za scénami Grand Prix v Kanade 2011: červené vlajky

38. Prvý búrkový výboj bol krátky, ale ďalšia, ktorá bola ešte silnejšia, čoskoro začala a v 25. kole pretekal s červenými vlajkami, kým sa počasie nezlepšilo. Pretekári opustili auto, tím dostal príležitosť slúžiť zariadeniu.

39.

40. Mechanika skontroluje auto Felipe Massa (Ferrari)

41.

42. George Lucas odovzdáva do Montrealu

43. Špeciálne vozidlá prechádzali na trať, aby čistili vodu - v niektorých rohoch sa drenážny systém nedokázal vyrovnať. Pauza bola oneskorená, pretek sa začal o 13:00 miestneho času, takže to bolo ešte dlho pred začiatočníkom - reštart bol vyhlásený v 15:50.

44.

45. Vettel na príkazovom mostíku

V zákulisí kanadskej Grand Prix 2011: reštartujte závod

46. ​​Peloton opäť viedol bezpečnostné vozidlo, pretekári dali pneumatiky na silný dážď. Kanadský závod bol pre Ferrari neúspešný v sezóne. Prvýkrát v tomto roku, by Fernando Alonso ani získavať body, odišiel z boja po incidente s Button a Felipe Massa stratil šancu na stupne víťazov z dôvodu odchodu pri predbiehaní Narain.

47.

48. Schumacher, Webber a Button prešli v tesnej skupine..

49. Maršálov pomáha Pastor Maldonado (Williams)

50. Výmena pneumatík Jerome D'Ambrosio (Marussia Virgin)

51. Pete Pastor Maldonado (Williams)

52. A Rubens Barrichello (Williams)

53. Vodný dym po Vitantoniu Liuzzi (HRT)

54. Jenson Button vyhral chaotickú kanadský preteky, pred Sebastian Vettel v poslednom kole, a nazýval to najlepšie víťazstvo svojej kariéry

55. V Kanade, Michael strávil najlepšie preteky po návrate do Formule 1. Racer Mercedes GP má reálnu šancu skončiť v hornej tri výhry, ale nebol schopný zadržať rýchlejším súperom.

56. Prvé miesto pre Jensona Buttona (McLaren)

57.

58.

59. Jenson Button: "Neviem, čo na to povedať Bolo to veľmi emotívne tri hodín - prvá udalosť s Lewisom, ktorý som jednoducho nemal vidieť, kto je vedľa som ho priviedol ospravedlniť, a potom sa vrhol do boja za prekročenie rýchlosti ... za safety caru som bol potrestaný prejazdom boxovej uličke - dnes musel trikrát preraziť na poli v poslednom kole som hľadal príležitosť dostať sa pred Sebastian, to je široko šiel zapnúť mokré časti trate, a použil som túto príležitosť na fantastický závod, ona by ma pamätať .. , predaj teda ak som nevyhral, ​​ale na prvom mieste - je to úžasné, možno je to najlepšie víťazstvo svojej kariéry, sankcie podľa usporiadateľov som si nemyslel, že o tom a nemyslím si, že urobil niečo zle, ale človek nikdy nevie.? aké rozhodnutie sa urobí ".

60. Podium: Tlačidlo, Vettel, Webber