Svetové zimné extrémne hry

Svetové zimné extrémne hry sa začali v Aspeni koncom nedele. Shaun White získal svoju štvrtú medailu v snowboardovej súťaži. Pozrime sa na najlepšie fotografie z tejto športovej udalosti..

(Celkom 42 fotografií)

1. John Teller (stred) vedie vedenie, predbieha Chris Del Bosco (vľavo) a Casey Package. Teller vyhral zlatú medailu v extrémnych lyžovaniach v Buttermilku 30. januára v Aspen, Colorado. (Foto: Doug Pensinger / Getty Images)

2. Snowboarder na svetových zimných extrémnych hrách v Aspene. (AP Photo / The Denver Post, RJ Sangosti)

3. Halldor Hengason vystupuje ako snowboardový trik v súťažiach s falšovaním. (AP Photo / The Denver Post, RJ Sangosti)

4. Shaun White sa zahreje pred mužskou súťažou superpoužívania. (RJ Sangosti, The Denver Post)

5. Maud Raymond trénuje pred súťažou slopestyle. (AP Photo / The Denver Post, RJ Sangosti)

6. Zach Black šplhá na súťažnú platformu Superpipe v Aspene. (AAron Ontiveroz, The Denver Post)

7. Justin Hoyer sa pripravuje na kolo kola eliminácie. (AAron Ontiveroz, The Denver Post)

8. Colby Crapo počas cross snežného skútra. (AP Photo / Vestník, Christian Murdock)

9. Sean White sa zahrieva pred súťažou. (AAron Ontiveroz, The Denver Post)

10. Justin Hoyer vo finále snežných skútra freestyle. (RJ Sangosti, The Denver Post)

11. Fei Gulini skončí v kvalifikačnej fáze ženskej súťaže o snowboarding. (RJ Sangosti, The Denver Post)

12. Simon Dumont na súťaži superpôp. (RJ Sangosti, The Denver Post)

13. Všetci títo Simon Dumont. (RJ Sangosti, The Denver Post)

14. 12-ročný Leo MacDonald sa nebál prísť do finále v šortkách. O svojom rozhodnutí povedal jednoducho: "Vždy nosím šortky." (Foto od AArona Ontiveroza, The Denver Post)

15. Partner udržiava prevádzkovateľa kanálu ESPN, zatiaľ čo snežný skúter preteká minulosťou, a šľaha piliere snehu. V súťaži sa na trati zúčastňujú dvaja účastníci. Cieľom je prekonať súpera a zároveň sa mu podarí ukázať triky. (Foto od AArona Ontiveroza, The Denver Post)

16. 21-ročná Camronová pobočka tančí v klube "Hunter Bar". DJ Skip Reap celú noc potešil davom svojimi rytmami. (AAron Ontiveroz, The Denver Post)

17. 21-ročný študent, Yantzen Roth, pije pivo s priateľmi v strede mesta Aspen, kde sa spoločnosť dostala do extrémnych hier a len sa rozprávala. (AAron Ontiveroz, The Denver Post)

18. Barman "Little Annie" Steve vyleje 13 kokteilov "Jaeger Bombs". Hoci celý ten chlap objednal pre svojich priateľov, barman mu nedovolil, aby ho všetko nosil pri stole. (AAron Ontiveroz, The Denver Post)

19. Čoskoro ráno pred súťažou superpája. (RJ Sangosti, The Denver Post)

20. Crescent, "rámovaný" výťah židle 29. januára v Aspen. (RJ Sangosti, The Denver Post)

21. Nick Baumgartner objal svojho šesťročného syna Landona vo finále snowboardovej súťaže. Baumgartner získal svoju prvú medailu v extrémnych hrách. (AAron Ontiveroz, The Denver Post)

22. 14-ročný Myles Fricker so svojou afroštrnovacou kefou. Myles hovorí, že vyrástol vlasy z druhej triedy, pretože je "veľmi rozlišovacia". (AAron Ontiveroz, The Denver Post)

23. Gretchen Bleier pred ženským finále. Bohužiaľ, dievča zlyhalo všetky tri pokusy. (AAron Ontiveroz, The Denver Post)

24. Bobby Brown z Denveru padol v poslednom kole súťaže "Big Air", ale stále dokázal vziať striebro. (Foto RJ Sangosti, The Denver Post)

25. Bobby Brown po tomto jesete. (Foto RJ Sangosti, The Denver Post)

26. Zľava doprava: Chris Del Bosco a John Teller prekročili cieľovú čiaru vo finále. Najprv skončila trička, Del Bosco dostala striebro. (AAron Ontiveroz, The Denver Post)

27. Účastníci pretekov "SnoCross" vo finále v Aspene. (RJ Sangosti, The Denver Post)

28. Kelsey Serva (nižšie), Fannie Smith (v bare) a Ophelia David prekročili cieľovú čiaru v súťaži žien. Serva a David čelili, ale dokázali dosiahnuť cieľovú čiaru prvú a druhú. Smith sa umiestnil na treťom mieste. (AP Photo / Vestník, Christian Murdock)

29. Sean White na ceste za jeho zlatou medailou. (RJ Sangosti, The Denver Post)

30. Slávne kudrlinky Seana Whitea počas tréningu. Biela získala svoju štvrtú následnú zlatú medailu. (AAron Ontiveroz, The Denver Post)

31. Katsuhiro Kakubo čaká na štart svojho prvého kola v poslednej superpike. (AAron Ontiveroz, The Denver Post)

32. Zlatý medailista Sean White. (RJ Sangosti, The Denver Post)

33. Diváci sú preplnený v blízkosti snežného motocykla snežného skútra. (Foto: Doug Pensinger / Getty Images)

34. Diváci prišli vidieť Shawn White vyhrať svoje štvrté následné zlato v snowboardovej súťaži. Na týchto hrách bol zaznamenaný rekord - 114200 divákov za štyri dni súťaže. (Foto: Doug Pensinger / Getty Images)

35. Tucker Hibbert vedie závod snehu. Hibbert vyhral svoju šiestu zlatú medailu. (Foto: Doug Pensinger / Getty Images)

36. Nate Baumgartner sa raduje, že sa mu podarilo prekonať Kevin Hill a získať zlatú medailu. (AP Photo / The Denver Post, AAron Ontiveroz)

37. Účastníci pretekov na snežných skútroch. (Foto: Doug Pensinger / Getty Images)

38. Gretchen Bleiler pred tréningom. V súťaži superpipe skončila šiesta. Okrem aktívneho športu je tiež spoluvlastníkom malej online kníhkupectva. (Foto: Doug Pensinger / Getty Images)

39. Americká Lindsay Jacobellys po tom, ako získala zlatú medailu v súťaži ženských snowboardov. (Foto: Doug Pensinger / Getty Images)

40. Zľava dole: Graeme Watanabe z USA, Nate Holland z USA, Alex Deybold z USA, Jonathan Cheever z USA a Rob Fagan z Kanady v štvrťfinále snowboardingu. Zlatú medailu vyhral Baumgartner. (Foto: Doug Pensinger / Getty Images)

41. Šimon Dumont z Maine letí nad publikom. On skončil tretí. (Foto: Doug Pensinger / Getty Images)

42. Francúz Thomas Krief blahoželá svojmu krajanovi Kevinovi Rollandovi (ľavému), ktorý vyhral súťaž v superpike. (Foto: Doug Pensinger / Getty Images)