Pohľad z vnútra Malajského Grand Prix 2011 Formule 1

Minulý víkend bol opäť produktívny pre tím Red Bull Racing. Ona s dôverou vedie majstrovstvá, ale hlavnými súpermi sú McLaren a Ferrari. Dozvieme sa, čo zostáva za televíznou obrazovkou kráľovskej preteky Formule 1. (Pozri Formula 1: Sezóna 2011 je otvorená, Formula One: za scénami Grand Prix Austrálie 2011, Za scénami Formule 1: Malajzia 2011 - tréning, kvalifikácia)

(Celkom 53 fotografií)

zdroj: avtomaniya.com

1. Fernando Alonso (Ferrari) skočí na turniket pri vchode do padoku

2. Bernie Ecclestone - prezident FOM (Formula One Management)

24. Vettel získa silu (tekutinu) pred štartom

25. Výmena názorov medzi Sebastianom a jeho rasovým inžinierom Guillaume Roquelinom

32. Hromadná výmena kolies

33. Fernando Alonso (Ferrari) prišiel na nový profil predného krídla po zrážke s Hamiltonom

34. Jarno Trulli (Lotus) na zastávke. Na konci preteku: začína malajzijský pretek z devätnástej pozície, Heikki Kovalainen vyliezol na pätnásté miesto pozdĺž trate a bližšie k cieľovej čiare aktívne bojoval proti pretekárom Toro Rosso, ale Finn sa nepodarilo predbehnúť. Jeho partner Jarno Trulli bol nešťastný - problém so senzorom spojky prinútil taliančinu zaparkovať auto v jamkách.

35. McLaren pit stop pre Jensona Buttona

36. Jérôme D'Ambrosio (Marussia Virgin)

37. Nick Heidfeld (Lotus Renault) obišiel vonkajší okruh Lewisa Hamiltona

38. Pršalo na pár minút, no fanúšikovia vedia, že v Malajzii je Grand Prix zvyčajne dážď.

39. Rubens Barrichello (Williams) sa snaží dostať do škatúľ bez pneumatiky.

40. Druhý závod v rade Williamsoví pretekári nemohli vidieť kockovanú vlajku. Spoločne so skupinou HRT tím stále nepatrí do klasifikácie FIA ​​- ako v Melbourne, Barrichello bolo zabránené hydraulikou a Maldonado prekonal prerušenie zapaľovania.

41. Sergio Perez nebol schopný dokončiť svoju druhú preteky Formule 1. Mexičan bol 14. miesto v priebehu preteku, keď v 25. kole Sebastiena Buemiho, ktorý bol pred Sebastienom Buemi, odletela nejaký prvok.

42. Timo Glock (Marussia Virgin)

43. Sebastian Vettel (Red Bull) prvýkrát prekonáva šachovnicovú vlajku..

Za scénami Formule 1: Malajzia 2011 - skončiť

44. Víťazi - Sebastian Vettel (Red Bull), Jenson Button (McLaren) a Nick Heidfeld (Lotus Renault)

45. Moment slávy a dosiahnutie cieľa.

46. ​​Šampanské

47. Vettel, ktorý vyhral závod, poznamenal, že na začiatku mu pomohol systém KERS. V priebehu kurzu pracovala prerušovane, ale dokázala situáciu ovládať..

48.

49.

50. Technický riaditeľ Red Bull Racing Adrian Newey blahoželá Vettelovi

51. Jenson Button skončil druhý v Sepangu a porazil svojho partnera na úkor efektívnejšej stratégie. Po ukončení hry Briton povedal, že nájdenie najlepšieho spôsobu použitia gumy na dnešnej vzdialenosti bolo veľmi ťažké ...

52. Lewis Hamilton (McLaren) sa vracia od správcov FIA. Po skončení Veľkej ceny Malajzie strážcovia potrestali Fernanda Alonsa a Lewisa Hamiltona tým, že k výslednému výsledku pridali dvadsať sekúnd. Alonso je potrestaný z dôvodu zrážky s Hamiltonom, keď sa Španiel dotkol automobilu britského predného krídla, bol Lewis pokutovaný za opakovanú zmenu trajektórie v tomto boji. Výsledkom je, že Alonso si udržal šiestu pozíciu v záverečnom protokole a Hamilton šiel do ôsmej línie a prekonal Kobayashiho.